Doprava a platba

Způsob dodání zboží

Osobní odběr

Před vyzvednutím Vaší objednávky vyčkejte na informační sms o jejím připravení.
Otevřeno máme Po-Pá 8 - 16 hodin .

Zásilkovou službou WE|DO


O odeslání balíku budete informováni emailem. V tomto emailu Vám sdělíme číslo balíku s přímým odkazem na sledování zásilek na stránkách dopravní společnosti. Taktéž je možné zavolat na infolinku +420 246 092 912. Doručení probíhá další pracovní den, výjimečně až den následující.

Zásilkovou službou DPD


O odeslání balíku budete informováni emailem. V tomto emailu Vám sdělíme číslo balíku s přímým odkazem na sledování zásilek na stránkách dopravní společnosti. Taktéž je možné zavolat na infolinku +420 225 373 373. Doručení probíhá další pracovní den, výjimečně až den následující.

Cena dopravy:

 

dobírka

platba převodem

ComGate

ČR

150 Kč

120 Kč

130 Kč

SK

290 Kč

240 Kč

250 Kč

Ceny včetně DPH za jeden balík do 30 kg. Pokud váha Vaší objednávky přesáhne 30 kg, bude rozdělena do 2 a více balíků. Cena každého dalšího je v obou případech platby
120 Kč (242 Kč na Slovensko). Vzhledem k tomu, že váha produktů není vždy stejná, neumí náš eshop s více balíky počítat. Cena dalšího balíku tedy bude přičtena ručně při expedici a není sdělována předem.

Dopravní společnost není možné předem zvolit. Balíky předáváme dle času vyzvednutí řidičem tak, aby Vám byli doručeny v co nejkratším možním termínu.

Doprava na paletách

Tato doprava je volena v případě, že zboží pro jeho povahu nelze zaslat balíkem. O zaslání tímto způsobem a jeho ceně budete informováni předem telefonicky.
Doručení probíhá další pracovní den, výjimečně až den následující.

Způsob platby

Hotově či platební kartou na prodejně

Platba proběhne hotově nebo platební kartou při převzetí zboží v Kostelním Hlavně.

Dobírkou

Dobírkovou částku předáte řidiči WE|DO nebo DPD. Tato částka Vám bude sdělena emailem den předem. Platit lze v hotovosti nebo platební kartou.

Převodem předem

Platbu provádějte až po přijetí emailu, kde Vám sdělíme VS, číslo účtu a celkovou částku. Převod může trvat až 3 pracovní dny.

Platební bránou ComGate

Platba platební kartou nebo rychlý převod pomocí bankovních tlačítek (automatické přesměrování do Vašeho internetového bankovnictví, převod probíhá okamžitě).

Fakturou se splatností

Pouze po předchozí domluvě.

JSME PŘÍMÝ VÝROBCE

Jsme přímý výrobce lanových, řetězových i textilních vázacích prostředků. Produkty upravíme na míru Vašim potřebám.

SPLŇUJEME PŘÍSNÉ NORMY

Všechny výrobky splňují příslušné normy ověřené pevnostními trhacími zkouškami.

POJIŠTĚNÍ 12 MILIONŮ

Váš náklad je v bezpečí, námi vyrobené vázací prostředky jsou pojištěny až do výše 12 milionů korun.

ODBORNÁ KONZULTACE ZDARMA

Nabízíme nadstandardní servis a poradenství.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím